Česky English

+420 511 181 555

info@iccti.org

Pro pacienty

  1. PROTINÁDOROVÉ VAKCÍNY
    Aktivujte váš imunitní systém proti nádorovému onemocnění
  2. NEUROLOGIE
    Využijte potenciál vašich vlastních kmenových buněk

PROTINÁDOROVÉ VAKCÍNY

Onemocněl(a) jste Vy nebo někdo z Vašich blízkých závažným nádorovým onemocněním?

Vyčerpal(a) jste standardní možnosti léčby vašeho nádorového onemocnění?

Trápily Vás v průběhu standardní protinádorové léčby závažné vedlejší nežádoucí účinky spojené s touto léčbou?

Pokud na některou z těchto otázek odpovíte kladně, pak Vás možná zaujme aktivita Mezinárodního konsorcia pro buněčnou terapii a imunoterapii (ICCTI), které podporuje možnosti využití imunoterapie v léčbě vybraných nádorových onemocnění. Imunoterapie zjednodušeně znamená aktivaci vlastního imunitního systému, který je oslaben nádorovou chorobou. Aktivace imunitního systému lze dosáhnout kombinací speciálně připravených vakcín a léčebných přípravků napomáhajících regeneraci poškozené imunity v průběhu standardní léčby nádorů. V rámci spolupráce se špičkovými tuzemskými i zahraničními odborníky sdruženými v Mezinárodním konsorciu pro buněčnou terapii a imunoterapii (ICCTI) Vám můžeme nabídnout bezplatnou konzultaci v Brně na klinice Cellthera. Objednejte se mailem na info@cellthera.org nebo vhodnost buněčné terapie a imunoterapie můžete zkonzultovat ZDE.

NEUROLOGIE

Onemocněl(a) jste Vy nebo někdo z Vašich blízkých závažným neurologickým onemocněním, např. roztroušenou sklerózou, Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou, cévní mozkovou příhodou, dětskou mozkovou obrnou?

Vyčerpal(a) jste standardní možnosti léčby vašeho neurologického onemocnění?

Trápily Vás v průběhu standardní léčby závažné vedlejší nežádoucí účinky spojené s touto léčbou?

Pokud na některou z těchto otázek odpovíte kladně, pak Vás možná zaujme aktivita Mezinárodního konsorcia pro buněčnou terapii a imunoterapii (ICCTI), které podporuje možnosti využití buněčné terapie v léčbě vybraných neurologických onemocnění. Autologní buněčná terapie zjednodušeně znamená podání vlastních buněk získaných z tukové tkáně nebo z kostní dřeně. Podle typu neurologického onemocnění lze doporučit nejvhodnější zahraniční klinické pracoviště, se kterým spolupracuje Cellthera v rámci Mezinárodního konsorcia pro buněčnou terapii a imunoterapii (ICCTI). Můžeme vám nabídnout bezplatnou konzultaci v Brně na klinice Cellthera. Objednejte se mailem na info@cellthera.org nebo vhodnost buněčné terapie a imunoterapie můžete zkonzultovat ZDE.

 

© 2021 ICCTI. Mezinárodní konsorcium pro buněčnou terapii a imunoterapii | registrační číslo projektu: CZ.1.07/2.3.00/20.0012